

30 000 Ft feletti vásárlás esetén ingyenes
Termékeinkre 12-24 hónap garanciát adunk
Vízszűrő betétek és tartozékok folyamatosan kaphatók
Lourdes hidrogénes vizet készítő készülék – Világszabadalom egy egészségesebb világért.
Egy 20 percig hidrogénezett rH2 = 0-8-as vízben a hidrogénaktivitás, azaz az elektronaktivitás igen magas, ami a szabad gyökök semlegesítését nagyon hatásossá teheti.
Előnyei:
A hidrogén dús vizet készítő berendezések piacán elsőként kifejlesztett termék, egyedi technológiával, folyamatos fejlesztéssel.
Központi magyarországi szerviz, folyamatos alkatrész ellátottság.
Jellemzők:
Egyéb tulajdonságok:
Csomag tartalma: hidrogénes víz készítő berendezés szűrőbetéttel (vízlágyító patron), hálózati adapter, tisztítószer (citromsav), magyar nyelvű gépkönyv.
Választható színek:
Karbantartás:
Tisztító program elvégzése hetente 2-3 alkalommal.
Szűrőcsere: 6 havonta.
Kancsócsere: 3-5 évente.
Miért is olyan jó nekünk a hidrogén?
1, Egyfelől: „A hidrogén az élet üzemanyaga.” Ez a mondat a Nobel-díjas Szent-Györgyi Alberttől származik, akire mindnyájan büszkén gondolunk.
A sejtjeinkben működő energia-termelő cellák, a mitokondriumok belsejében az ételeinkből származó hidrogén ég el oxigén jelenlétében vízzé.
Az e közben termelődő energiával tudjuk működtetni az alapvető életfolyamatainkat, szerveinket. Hidrogén hiányában energiahiányos állapotba kerülünk.
2, Másfelől: Az életfolyamataink vízben zajlanak. Abban a vízben, ami az ereinkben keringő vér alapja, ami a sejtek közti állomány alapja és ami a sejtek belsejében lévő plazma alapja.
Ennek a víznek – az egészségünk optimális szintje érdekében - negatív töltésű elemi részecskékkel, elektronokkal telítettnek kell lennie.
Az elektronok szintjének csökkenése a szervezet károsodását okozza, amely magas vérnyomás, infarktus, sztrók, trombózis, gombás és vírusos betegségekre való hajlam, illetve rák formájában mutatkozik meg.
A szükséges elektronokat hidrogénnel tudjuk bevinni.
Mit mond hidrogén dús vízre az orvosi szakirodalom?
Sejtaktivizálás: Amikor az anionok száma nő a vérben, a vérösszetevők elektromos változása (töltöttsége) előnyösen hathat a sejtmembránra, és ezzel jöhet létre a sejtben az optimális oxidációs-redukciós egyensúly (akkor egészséges a sejt, ha a sejtmag és a citoplazma elektromos potenciálkülönbsége 90 mV).
Gyulladás csökkentése: Az anionok semlegesítik a káros szabadgyököket.
Központi idegrendszer szabályozása: Az anionok hozzájárulhatnak a központi idegrendszer működéséhez, amely felelős az érrendszer és a belső szervek működéséért, és elősegítheti pozitív gondolkozást és nyugodtabb életérzést is. Az anionok ezen kívül közrejátszhatnak a finom idegrendszeri hálózat működésében is.
Élénkítés: Az anion élénkítheti az egész szervezetet, beleértve az idegrendszert, érrendszert, sejteket, nyirokrendszert, hozzájárulhat azok harmonikus működéséhez. (Nem véletlen, hogy a szanatóriumokat a hegyekben, zöld környezetben, vagyis magas anionos területekre építették!)
Hogyan működik?
Speciális műszak megoldással dolgozik.
A hidrogénezés (elektrolízis) folyamata alatt a víz nem áramlik (mint a lúgos, hidrogénes vizet előállító vízionizátorok esetében), hanem egy vizeskancsóban marad, és az elektrolízis cella katódjával érintkezik.
A cella a géptestben elhelyezett tartályból kapja a tápvizet.
Az anód térben (géptest) csapvíz, míg a katód térben (kancsóban) desztillált víz vagy RO (fordított ozmózis elvén tisztított) víz van. A berendezés a vízbontáshoz szükséges egyenáramot négyszögimpulzusok alakjában juttatja az elektrolízis cellába.
Az elektródák leleményes elhelyezésének következtében, az anód és a katód oldal egy membránon keresztül "érintkezik" egymással.
Az elektrolízis során a felszabaduló hidrogén a géptesten álló vizeskancsó aljába épített katódon válik ki, majd a kancsó vizében nyelődik el.
Mivel az anódon keletkező hidrogén ionokat H+ (a rendkívül kis méretű protonokat) a katód a membránon át a katódtérbe vonzza, ahol a katódon keletkezett hidroxid OH– ionokat semlegesíti, az előállított hidrogéndús víz nem lesz lúgos kémhatású (mint a vízionizátorok esetében), hanem pH értéke gyakorlatilag a betáplált vízével lesz azonos.
A készülék folyamatosan elkülönítve tartja az elektrolízishez szükséges tápvizet, és a vizeskancsó fogyasztásra szánt hidrogéndús vízét. Az anódon felszabaduló oxigén egy része az elektrolízis cella vizében elnyelődik, a másik része elillan a levegőbe.
A felszabadult oxigén bejutását a hidrogénes vizet tartalmazó kancsóba a beépített membrán akadályozza meg.